Looks Móda Sukne

“Zlatá” sukňa a čierna bunda

Pekný októbrový deň vám želám!

Jedným z trendov tejto jesene je aj metalická farba. Módne móla ovládla najmä zlatá, no ani strieborná za ňou nezaostala. V ponuke mnohých značiek ju nájdete na šatách, sukniach, blúzkach, topánkach a kabelkách. Najviac sa mi páči kombinácia metalickej sukne a tenisiek. Zaujala ma hlavne zlatá vo všetkých jej odtieňoch. Zlatá farba sa dobre znáša so svetlými farbami ako je biela, béžová či jemná ružová a krásne vynikne v kombinácii s čiernou a sýtou červenou. Preto je aj mojim favoritom :)

Najnovším úlovkom v mojom šatníku je plisovaná sukňa v zlatej farbe. V čase fotenia pršalo, preto som si zvolila čierno-zlatú farebnú kombináciu (viac sa mi však páči bielo-zlatá a s teniskami, možno na budúce ;) ). Na sebe mám čierny rolák, čiernu koženkovú sukňu a čierne členkové topánky. Z módnych doplnkov som si vybrala strieborno-zlatý náhrdelník, ktorý tomuto looku dodal trochu elegancie.

Dúfam, že sa vám môj dnešný jesenný outfit páči. Pokojne mi do komentárov napíšte, ako by ste túto sukňu nosili vy. Rada si vaše komentáre prečítam.

Detaily outfitu a odkazy do e-shopov nájdete ako vždy pod článkom. ;)

Pripravila som si pre vás aj zopár tipov na nákup podobných módnych kúskov, ktoré sú z našich online obchodíkov (nájdete ich tiež pod článkom).

Prajem vám ešte úspešný týždeň!

Tina

Foto: Maroš

Look:

plisovaná sukňa v zlatej farbe |  čierna koženková bunda (podobná) | čierny rolák | čierne členkové topánky | náhrdelník (podobný)

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár