Čo na seba Móda

Mojich 5 naj jarných trendov

Módnych trendov je už toľko, že je ťažké sa v nich orientovať. No niektoré sa nemenia a kraľujú v módnom svete už niekoľko rokov. Zopár z nich som si obľúbila, a ak sledujete môj blog dlhšie, určite ste si všimli, že sa často objavujú aj v mojich outfitoch. Pripravila som si pre vás TOP 5 mojich naj trendov, ktorými sa môžete inšpirovať :)

1.Pásiky

Pásiky alebo prúžky sú mojim najobľúbenejším prvkom. Najprv to boli prúžkované tričká a roláky, ktoré sa stali stálou súčasťou môjho šatníka, neskôr k nim pribudli prúžkované šaty a blúzka. Najnovším trendom a hitom tejto sezóny sú čiernobiele nohavice so širokými pásikmi (možno sa čoskoro objavia aj v jednom z mojich outfitov ;) ).

zdroj: http://fashionmagazine.com

2.Volány

Tento výrazný ženský prvok doslova zaplavil všetky módne móla a dómy. Objavil sa všade, na blúzkach, topoch, šatách, sukniach. Ak ste romantické duše, volániky by určite nemali chýbať vo vašom šatníku.

zdroj: http://www.instyle.com

3.Kvetinový vzor

S jarou sa v nás prebúdza túžba po farebných vzoroch. No a kde sa najviac farieb nachádza? Práve na kvetovaných šatách, sukniach, blúzkach a topoch. V posledných rokoch sa často, najmä u našich tvorcov, objavujú ľudové motívy, v ktorých nájdete mnoho druhov kvetov. Mne sa najviac zapáčili kvetinové vzory na teniskách.

zdroj: https://www.tikoki.com

4.Pastelky

Pastelové farby sú nežné, romantické, ženské. Jemná ružová, modrá, žltá, zelená či béžová. Farby, ktoré do vášho jarného šatníka vnesú sviežosť a harmóniu. Boli tu vždy a svet módy nikdy neopustia. Ktorú pastelku máte najradšej? Mojim favoritom je ružová :)

zdroj: Pinterest

5.Čipka

Ďalší romantický prvok. Čipkované šaty či sukňu stačí len „oprášiť“ z minulej sezóny. Ak máte chuť na niečo nové a nezvyčajné, kúpte si čipkovanú podprsenku a noste ju navonok ;)

zdroj: https://www.otto.sk

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár