Looks Móda Sukne

Sivá midi sukňa (alebo ako som išla kúpiť sveter a kúpila som sukňu)

Krásny dník želám!

Stáva sa to aj Vám? Idete do svojho obľúbeného obchodíku s jasným cieľom uloviť jeden či dva kúsky oblečenia, ktoré “určite “ potrebujete do svojho neustále sa zväčšujúceho šatníka a vrátite sa domov s úplne niečím iným. Mne sa to stáva pomerne často. Hoci si starostlivo naplánujem, čo idem kúpiť, v momente ako vstúpim do obchodu sa moje plány rozplynú.

Tentokrát som potrebovala krémový svetrík pre môj nový zimný outfit a ešte nejaké zimné doplnky. Lenže človek mieni, nákupný maniak mení :D Zbadala som sivú, stredne dlhú sukňu so zaujímavým strihom vpredu a bolo vybavené. Hneď ma napadlo niekoľko možností, s čím by som ju mohla skombinovať. A tak namiesto svetra som kúpila sukňu :)

No neľutujem. Je jednoduchá, pohodlná a príjemná na dotyk. Zvolila som k nej biely športový svetrík, biele tenisky, a aby to nebolo nudné, veľkú kabelu ťavej farby. Rada kombinujem oblečenie s teniskami, preto sa teším, že aj moja nová midi sukňa tak perfektne sadla k bielym teniskám. V tomto outfite môžem ísť na nákupy, s kamoškami na kávu či s rodinkou do kina.

Dúfam, že sukňu ponosím aj v chladných zimných mesiacoch. Snáď v hrubých pančuškách a členkových čižmičkách nezamrznem :)

Detaily outfitu nájdete pod mojimi fotkami aj s odkazmi na e-shopy, kde si tieto (alebo podobné) kúsky môžete zakúpiť, prípadne skočte do najbližšieho nákupného centra (no nezabudnite, čo ste to chceli) :)

Príjemné nakupovanie prajem!

Tina

Foto: Vlado Kuric

Look:

sukňa…New Yorker, podobná H&M, Bonprix

sveter…Bershka, podobný Bershka, Alexa Chung

kabát…Zara, podobný Shopbop

tenisky…Humanic, podobné Adidas

kabelka…Reserved, podobná Madewell, Baggu

 

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár