Cestovanie Looks Móda Šaty

Prúžkované šaty s klobúkom (one day trip v Burane)

Ahojte :)

Dnešný post je tak trochu outfitový a tak trochu cestovateľský. Každý rok chodíme k moru do Talianska, pár kilometrov od Benátok. Benátky sú naša srdcovka :) Pochodili sme tam už mnohé uličky a čekli niekoľko reštaurácií a kaviarničiek. Dá sa povedať, že sa tam tak trochu vyznáme :) Tento rok sme si konečne (chcela som tam ísť už minulý rok) pozreli aj nezabudnuteľné ostrovy benátskej lagúny: Murano, Burano, Torcello a San Giorgio Maggiore. Najviac mi učarovalo Burano so svojimi nádhernými farebnými uličkami a oknami s kvetinovou výzdobou. Je to najfotogenickejšie miesto, aké som kedy videla, preto som ho využila aj na fotenie letného outfitu :)

Na sebe mám prúžkované šaty z ľahkého materiálu, zdobené malými bielymi brmbolcami na rukávoch a na prednej strane. Tieto šaty sú made in Italy a sú ideálnou voľbou na horúce letné dni. Dajú sa nosiť aj s odhalenými ramenami alebo klasicky na ramenách, čo je zase výhodou, keď chcete vstúpiť do kostola, kam odhalené ramená nepatria. Šaty som doladila slameným klobúkom, trendy kabelkou a hnedými pohodlnými sandálkami. Detaily outfitu nájdete pod fotkami. Pridala som aj zopár fotiek z Burana. Dúfam, že sa vám páčia :)

Samozrejme, že počas dovolenky sme si nenechali ujsť ani samotné Benátky. Tie sa objavia v mojom ďalšom poste aj s novým outfitom. Chystáme sa tam aj v zimných mesiacoch, na čo sa veľmi teším. Určite bude outfit aj z chladnejšieho benátskeho obdobia ;)

Ďakujem za prečítanie môjho postu a prajem vám pekný víkend :)

Tina

Look:

šaty made in Italy (kúpené v talianskom butiku) | kabelka lubive.sk | sandále zoot.sk | klobúk addict.sk (v predajni)

 

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár