Čo na seba Móda

Lovely

Ahojte!

Dnes by som vám chcela predstaviť Lovely.sk – online katalóg so širokou ponukou oblečenia, obuvi a doplnkov pre dámy, pánov a deti.

Lovely.sk som objavila len nedávno, a hneď sa mi táto stránka zapáčila. Zaujala ma pekným dizajnom a bohatým obsahom. Nájdete tu módne kúsky z viacerých slovenských a českých internetových obchodov, takže viac nemusíte hľadať jednu vec v niekoľkých e-shopoch. Nájdete ju práve tu, na Lovely :)

Katalóg je prehľadne zoradený do jednotlivých kategórií. Zorientujete sa v ňom ľahko a rýchlo. Všetky vecičky sú z overených obchodíkov a som si istá, že väčšinu z nich (mám na mysli väčšinu obchodov) poznáte ;)

Lovely nie je len pekný katalóg oblečenia. Je to aj zdroj inšpirácií v podobe outfitov slovenských blogeriek a kolekcií, ktoré prinášajú aktuálne trendy vo svete módy a ponúkajú tipy na nákup.

Nechýba tu ani magazín so zaujímavými témami. Dočítate sa v ňom napr. o 10 must have kúskoch dámskeho šatníka, o tom, ako si (ne) vyberať spodnú bielizeň či o tom, ako vyzerá minimalistický šatník.

Dúfam, že aj vy si obľúbite Lovely, tak ako ja, pretože:

Lovely sú krásne veci na jednom mieste. Lovely je miesto, ktoré inšpiruje :)

P.S.: Medzi outfitmi na Lovely nájdete aj tie moje :) A pod článkom je zopár mojich tipov na nákup, tak klikajte ;)

Tina

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár