Looks Móda Nohavice

Ružový kabát

Pekný februárový deň :)

Máte rady pastelové farby? Ja ich priam zbožňujem. Hoci sa najčastejšie objavujú v jarných a letných módnych kolekciách, túto zimnú sezónu neobišli ani kabáty a svetre. A prečo spomínam práve “pastelky”? Pretože dnešný článok bude o kabáte v jemnej ružovej farbe (Bonprix).

Tento najnovší obyvateľ môjho šatníka ma zaujal nielen svojou jemnou pastelovou farbou, ale aj pekným elegantným strihom a opaskom s ozdobnou sponou. Môžete ho nosiť k nohavicam, džínsom, sukni či šatám. Kombinovať sa dá nielen so zimnou obuvou, ale aj s lodičkami či dokonca sandálkami, keďže je skôr tenší a vhodný viac do prechodného obdobia. A čo ma najviac teší, hodí sa aj k teniskám :)

V čase fotenia bolo chladné a upršané počasie, preto som zvolila kombináciu čiernej s ružovou. Na sebe mám ružový kabát (Bonprix), čierne legíny (Zara), čierny rolák (Terranova) a čierne členkové čižmy (Baťa). Outfit som doplnila čiernou kabelkou (Bonprix), čiernymi slnečnými okuliarmi (Orsay) a ružovými náušnicami (Orsay). Jednoduchý a elegantný outfit, čo poviete? Vaše komentáre, pripomienky a otázky si veľmi rada prečítam (priestor na komentovanie nájdete pod článkom).

Na záver vám ešte raz prajem príjemný deň a už teraz sa teším na to, ako kabátik využijem v ďalších mojich outfitoch :)

Odkazy do e-shopov nájdete pod fotkami ;)

Tina

Foto: Vlado Kuric

Look:

kabát…bundy bonprix

legíny…Zara, podobné H&M, Norma Kamali

rolák…Terranova, podobný H&M, SheIn, Splendid

topánky…Baťa, podobné H&M, SheIn, Sam Edelman

kabelka…kabelky bonprix, podobná SheIn, Madewell

slnečné okuliare…Orsay, podobné H&M, SheIn, Kate Spade New York

náušnice…Orsay, podobné…Kate Spade New York

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár