Džínsy Looks Móda

Ružové tenisky

Pekný marcový deň vám želám :)

Tešíte sa už na jar? Ja sa jej neviem dočkať. Jar je pre mňa najkrajším ročným obdobím. Príroda sa zobúdza zo zimného spánku, teploty sú vyššie, máme viac slniečka a pre moju rodinu začína obdobie výletov. Chodíme nielen do prírody, ale navštevujeme aj mnohé mestá, múzeá či kultúrne pamiatky. Preto veľkú časť môjho botníka okupujú tenisky. Mám ich už niekoľko párov, no tenisková rodinka sa neustále zväčšuje :)

Najnovším prírastkom sú ružovo-zlaté tenisky (topankovo.sk). Hodia sa nielen k nohaviciam, ale aj k sukni či šatám. Sú pohodlné a vhodné na celodenné nosenie. Ak máte rady športovú eleganciu, tak tieto tenisky by určite nemali chýbať vo vašom šatníku.

Ja som k nim zvolila ružový prechodný kabát, modré džínsy, béžovú kabelku a ružovo-zlaté slnečné okuliare. Teším sa však na teplejšie dni, kedy ich budem môcť nosiť ku šatám alebo sukni.

Fotili sme v malom rakúskom mestečku neďaleko Bratislavy (Hainburg an der Donau), kam často chodíme na rodinné výlety. Dúfam, že sa vám fotky budú páčiť :)

Detaily outfitu a odkazy k e-shopom nájdete pod fotkami.

Vaša

Tina

Foto: Maroš

Look:

tenisky…topankovo

kabát…bonprix

džínsy…New Yorker, podobné H&M, AG

sveter…Bershka, podobný Wildfox, SheIn, Zara

kabelka…Zara, podobná SheIn, Zara, Reserved

slnečné okuliare…Orsay, podobné Shopbop, H&M, Reserved

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár