Čo na seba Móda

Ako som si urobila radosť (alebo ako som sa stala “zooťáčkou”) :)

Ahojte!

Viete, kde si môžete urobiť radosť len tak? No predsa vo výdajni radosti! Neviete, čo to je? Výdajňa je miesto, kde si môžete tovar objednaný online osobne vyzdvihnúť, a dokonca aj vyskúšať. Ak ste sa s tým ešte nestretli, je najvyšší čas vyskúšať on-offline nakupovanie so Zoot-om :)

O tom, ako to funguje, čo vás čaká na výdajni, a ako to tam vyzerá, sa dozviete z nasledujúcej fotoreportáže. Každá fotka je sprevádzaná mojim popisom a osobnými dojmami :)

Pred dverami do výdajne radosti v Bratislave. Zvedavá, ako to bude vyzerať vo vnútri. No hlavne na to, či mi bude objednaný tovar dobrý, a kde si ho vyskúšam.

Moderný interiér, príjemné osvetlenie, málo ľudí a dostatok kabínok na odskúšanie vecí. Prvý dojem na jednotku :)

Kým som čakala na prevzatie mojej objednávky (trvalo to len chvíľku), stihla som si trošku poskákať a vrátiť sa späť do detských čias. Veľmi milé :)

Zaujali ma aj módne kúsky, ktoré sú tu vystavené…

…a tie topánky, brala by som všetky :)

Okrem módy nájdete na Zoot-e aj bytové doplnky a rôzne dizajnové kúsky. Na KeepCupy si robím zálusk už dlhšiu dobu ;)

Prišiel čas na skúšanie. Kabínok je dosť, takže sa nemusíte obávať, že budete stáť v rade. Pre istotu si však čeknite na zoot.sk, v ktorú dobu je najlepšie prísť, aby ste sa vyhli čakaniu.

Veci odskúšané, všetko sedelo, maximálna spokojnosť na mojej strane (módne kúsky sa objavia aj v mojich outfitoch). Pribalila som si aj najnovšie „maľované“ číslo časopisu Zoot., ktoré je plné farieb a módnej inšpirácie :)

Ja som si už radosť urobila. A čo vy? Je to veľmi jednoduché. Objednáte online, kľudne aj niekoľko veľkostí a na druhý deň si vyzdvihnete tovar na výdajni radosti. Zaplatíte len to, čo vám sedí. Verím, že aj vy si zamilujete tento spôsob nakupovania ako ja :)

Všetky výdajne radosti nájdete tu.

Majte sa krásne!

Tina

 

 

 

 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Žiadne komentáre

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.